some text

some text

НОВИНА

Румен Радев: „Официално снемам доверие от правителството“

04.02.2020
 Румен Радев: „Официално снемам доверие от правителството“

Автор: ebulgaria.bg

 „Официално снемам доверие от правителството“, заяви президентът Румен Радев на пресконференция, пише dnews.bg. „Това правителство и управление води до разпад на държавността. Трябва да се сложи край на всичко това“, посочи държавният глава.

 „От три години призовавам правителството да работи ефективно в интерес на българските граждани. Не го правя като политически опонент, а като държавен глава“, посочи Румен Радев и допълни, че това обаче не се случва.

 „В България има парализа на цели системи и институции“, смята Президентът. Той дори упрекна кабинета, че прокарва тихомълком  реформа на Валутния борд, а бедността и неравенството се задълбочават.

 „Търгува се дори с национален суверенитет, в името на личното политическо оцеляване.“


Сходни новини

Коментари

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *