some text

some text

НОВИНА

Червен бряг ще посрещне Божинов и Левски за Купата на България

16-09-2020
 Червен бряг ще посрещне Божинов и Левски за Купата на България

levski.bg

Автор: ebulgaria.bg

Партизан Червен бряг е съперникът на Левски в първия кръг за Купата на България. В същото време ЦСКА ще гостува на победителя от двойката между Ботев Ихтиман и Нефтохимик.

some text

some text

Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив ще гостува на победителя от двойката между Загорец и Хебър Пазарджик.

Шампионът Лудогорец ще играе срещу Свети Никола или Спортист Своге.

Една от потенциалните най-интересни двойки в първия кръг може да изправи един срещу друг Локомотив София и Арда.

Берое ще гостува на победителя от сблъсъка между Родопа Смолян и Пирин Благоевград.

Ботев Пловдив ще се изправи срещу Оборище или Добруджа.

ЧМачовете от първия кръг за Купата на България ще се играят на 20-22 октомври 2020 г.

Двубоите от втория предварителен кръг на турнира ще се проведат на 29, 30 септември и 1 октомври.

Жребий за първия кръг на Купата на България: 

Загорец Нова Загора/Хебър Пазарджик – Локомотив Пловдив

Ботев Ихтиман/Нефтохимик – ЦСКА

Спартак 1918 Варна/Локомотив София – Арда

Родопа Смолян/Пирин Благоевград – Берое

Надежда Доброславци/Миньор Перник – Ботев Враца

Оборище Панагюрище/Добруджа – Ботев Пловдив

Светкавица Търговище/Созопол – Етър Велико Търново

Партизан Червен Бряг – Левски

Свети Никола Бургас/Спортист Своге – Лудогорец

Извор Горски Извор/Септември Симитли – Монтана

Черноморец Балчик/Витоша Бистрица – Септември София

Севлиево/Локомотив Горна Оряховица – Славия

Чавдар Троян/Кариана Ерден – Царско село

ФК Дреновец/Струмска слава – ЦСКА 1948

Дунав Русе/Янтра Габрово – Черно море

Победителят от двойката Беласица – Литекс се класира директно за втория кръг на Купата на България

Жребий за втория предварителен кръг на Купата на България: 

1.Спартак 1918 Варна – Локомотив София

2. Чавдар Троян – Кариана Ерден

3. Черноморец Балчик – Витоша Бистрица

4. Ботев Ихтиман – Нефтохимик

5. Севлиево – Локомотив Горна Оряховица

6. Надежда Доброславци – Миньор Перник

7. Партизан Червен бряг – се класира директно за първия кръг на турнира за Купата на България

8. Беласица – Литекс

9. Загорец Нова Загора – Хебър Пазарджик

10. Родопа Смолян – Пирин Благоевград

11. Извор Горски Извор – Септември Симитли

12. Дунав Русе – Янтра Габрово

13. Оборище Панагюрище – Добруджа

14. Свети Никола Бургас – Спортист Своге

15. Светкавица Търговище – Созопол

16. ФК Дреновец – Струмска слава

some text




Сходни новини

Пулсът на България, Актуални новини, новини от последните часове.