За трета поредна година УМБАЛ „Света Марина“ – Плевен се включва в кампанията „Повече българчета за България“ на радио „Витоша“.
За трета поредна година УМБАЛ „Света Марина“ – Плевен се включва в кампанията „Повече българчета за България“ на радио „Витоша“.






